Sala weselna
Via Appia

Sala weselna Nadarzyn, Janki

Dla oprawy Państwa przyjęcia oferujemy naszą salę z unikalną atmosferą, na którą składa się elegancki wystrój, nastrojowe oświetlenie oraz kolekcja obrazów ‘’Anioły’’ , która stwarza fantastyczny klimat dla tak wyjątkowej imprezy jak przyjęcie weselne.

Sala bankietowa hotelu ‘’Via Appia’’ jest przystosowana do przyjęcia 100 osób w formie zasiadanej z parkietem tanecznym oraz 160 osób bez parkietu tanecznego. Podczas imprezy w formie koktajlowej możemy przyjąć 200 osób .Do dyspozycji Państwa jest też bar , w którym możemy dla Państwa gości przygotować drinki i inne alkohole .

Zarówno bar jak i sala bankietowa jest profesjonalnie nagłośniona , a w całym hotelu macie Państwo do dyspozycji internet bezprzewodowy.
Wszystkie sale w naszym hotelu są klimatyzowane, zapewniamy Państwu również profesjonalną obsługę i doskonałą kuchnię.
Dla Państwa bezpieczeństwa cały obiekt oraz parking jest monitorowany.

W ciepłe dni zapraszamy do naszego ogrodu , w plenerze możemy zorganizować Państwa imprezę w formie stołu szwedzkiego połączonego z wszelakimi daniami z grilla.

Dla Gości weselnych stosujemy wysokie rabaty przy wynajęciu pokoju hotelowego.
DLA PARY MŁODEJ APARTAMENT GRATIS.

Wszelkie inne informacje możecie państwo uzyskać kontaktując się z :

Recepcja -22 720 96 45 / e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kliknij poniżej aby zobaczyć galerię zdjęć

Galeria

dua salamaa sala 2maa sala 3maa sala 4
sala weselna nadarzyn

Hotel ViaAppia


05-090 Sękocin Stary
Al. Krakowska 116
tel/fax +48 22 720 96 45
kom. +48 697242572

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.