Hotel
Kameralny hotel

Hotel pod warszawą

Via Appia - kameralny hotel przy Alei Krakowskiej w Sękocinie Starym, zlokalizowany w pobliżu Lasów Nadarzyńskich - jednego z największych kompleksów leśnych w okolicach Warszawy.

Naszym atutem jest dogodna lokalizacja przy wylotowej trasie Warszawa - Kraków, w pobliżu trasy na Katowice i Wrocław, 3 km od centrum handlowego w Jankach, 14 km do lotniska Okęcie, 18 km od centrum Warszawy.

Oferujemy Państwu piękne wnętrza z unikalną atmosferą na którą składa się klasyczny, elegancki wystrój oraz najwyższej próby kolekcje malarstwa Pani Hanny Styczyńskiej - seria obrazów Anioły oraz zachwycające obrazy wybitnego malarza Pana Adama Bojary.

W tych urokliwych wnętrzach proponujemy wyśmienite dania kuchni polskiej i włoskiej, doskonały wybór win oraz trunków, obsługę cateringową dla organizowanych u nas szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych itp.

Posiadamy do dyspozycji:
∙ 60 miejsc noclegowych w wygodnie urządzonych pokojach dwuosobowych oraz apartamentach, w których każdy z gości znajdzie idealne warunki do wypoczynku i do pracy. Wszystkie pokoje posiadają TV, telefon, łazienkę oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.
∙ salę konferencyjną na 60 osób wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny.
∙ salę restauracyjna na 100 osób przy serwowaniu do stolika, lub 150 osób przy bufecie szwedzkim.
∙ bar mieszczący 30 osób.
∙ dostępny bezprzewodowy internet w całym budynku (hotspot).
∙ parking strzeżony.

Kliknij poniżej aby zobaczyć galerię zdjęć

Galeria

p1350144p1350162p1350208

Hotel

Hotel ViaAppia


05-090 Sękocin Stary
Al. Krakowska 116
tel/fax +48 22 720 96 45
kom. +48 697242572

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.